Winterbierfestival Leiden
26 januari 2025Tijd
14:30 - 19:00Locatie
ScheltemaOrganisator
Bierwandeling.nlOrganisator
ProKwadraat-Groepswijzer.nlOrganisator
Bierproeverij Op Eigen WijzeEvenement Tags
BierevenementPrijs
€14,50
Op de vierde zondag van januari vindt voor het Winterbierfestival plaats in Scheltema Leiden. Tijdens dit festival presenteren een aantal kleine Nederlandse brouwerijen zich met winterse bieren. Deelnemers krijgen bij binnenkomst een proefglas en kunnen munten kopen en daarmee de verschillende bieren proeven. Het Winterbierfestival Leiden duurt van 13.30 tot 18.00 uur. De maat van het proefglas is 15cl. Deelname kost € 14,50 p.p. Extra biermunten kosten: € 3,00 per stuk. Kaarten zijn tot donderdag de donderdag voor het festival tot 12.00 uur online te koop. Er is een maximale hoeveelheid bezoekers. Op de dag zelf worden de eventueel overgebleven kaarten aan de deur verkocht met een toeslag van € 2.
Tijdens het Winterbierfestival Leiden in Scheltema zullen een aantal kleine Nederlandse brouwers zich presenteren met diverse winterbieren.
Een wandeling langs zes cafés waarbij je zes verschillende bijzondere jenevers kunt proeven. Geen standaardkruiken van de plank maar bijzondere jenevers.
Tijdens de 25e Leidse Draaiorgeldag spelen de Leidse draaiorgels beurtelings in de Hooglandse kerk.